Реформа eHealth

Пояснимо, налаштуємо, навчимо!

eHealth — єдина електронна система охорони здоров’я, яка в майбутньому об’єднає всі документи і операції охорони здоров’я України: інформацію про лікарів, медкартки пацієнтів і їх рецептурні призначення.

Медпрацівники звільняться від паперової тяганини, пацієнтам не доведеться розбирати почерк лікарів і переказувати історію свого життя, починаючи з дитячих щеплень. Крім того, eHealth дозволить акуратно вести фінансовий облік, стежити за забезпеченням лікарень препаратами і ліквідує корупційні схеми завдяки виключенню людського фактора.
В Україні активно впроваджується медична реформа. З початку 2018 року первинна медична допомога буде працювати за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Фінансування медичної установи буде здійснюється за деклараціями, які пацієнти підпишуть з сімейними лікарями лікувального закладу.

Перший крок на шляху цієї реформи – реєстрація установи в Національній службі здоров’я. Наша компанія – партнер реформи eHealth і надає безкоштовну можливість усім медичним установам зареєструватися за допомогою нашого сервісу!

Немає часу для реєстрації? Боїтеся помилитися при введенні даних? Ми зареєструємо Вашу установу за Вас абсолютно безкоштовно!

Важливо!

Для реєстрації в системі eHealth медичних установ, лікарів, декларацій про вибір пацієнтом лікаря, а також для виписки електронних рецептів дані, які вводяться в систему, повинні бути завірені електронними цифровими підписами (ЕЦП), виданий акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК). Якщо Ви ще не отримали ЕЦП, то Вам може допомогти ця інформація.

Звертаємо Вашу увагу, що для реєстрації установи необхідний ЕЦП організації, отриманий на ім’я керівника, а не особистий підпис.

КРОК 1

hospital

ЛІКУВАЛЬНА УСТАНОВА

Залишає заявку на реєстрацію

КРОК 2

circumference (1)

MEDSTAR SOLUTIONS

Активує онлайн кабінет організації

КРОК 3

circumference (1)

MEDSTAR SOLUTIONS

Готує всю інформацію для заявки в НСЗ

КРОК 4

hospital

ЛІКУВАЛЬНА УСТАНОВА

Підписує заявку ЕЦП керівника

Що далі?

Після реєстрації Ваша організація отримає персональний кабінет, яким можна буде користуватися для подальших кроків медичної реформи

 

В особистому кабінеті Ви:

1

id-card

Реєструєте лікарів

2

notepad

Реєструєте пацієнтів

ВАЖЛИВО!

Всі дані пацієнтів і лікарів розміщуються в сертифікованих дата-центрах, що забезпечує високий рівень захисту даних і надійності нашого сервісу

Спецпропозиція!

Для регіональних управлінь охорони здоров’я, які зареєструють медичні установи свого регіону за допомогою нашої системи, ми готові запропонувати наш сервіс як платформу для побудови єдиної інформаційної медичної системи

Дізнатися більше про єдину інформаційну систему Ви можете тут.