Регіональна інформаційна медична система

Єдиний інформаційний простір для медицини регіону

Призначення системи

В Україні діє територіальна багаторівнева система медичної допомоги. При такій організації однієї з найважливіших завдань стає налагодження взаємодії між медичними установами різних рівнів та створення єдиної електронної медичної картки пацієнта.

З цими та рядом інших завдань успішно справляється Регіональна інформаційна медична система «Медстар».

Рімс «Медстар» призначена для місцевих управлінь охорони здоров’я, центрів медичної статистики та дозволяє швидко і ефективно автоматизувати мережу медичних установ будь-якого регіонального рівня (район, місто, область).

Переваги для управлінь охорони здоров’я та медичної статистики

Ключовим елементів Рімс «Медстар» є центральна компонента, яка дозволяє вирішити такі завдання:

  • Створення та управління структурою мережі медичних установ
  • Управління реєстром пацієнтів регіону
  • Управління реєстрами медичних установ і медпрацівників
  • Сховище для електронної медичної картки пацієнта
  • Адміністрування бази даних
  • Медичні класифікатори (МКБ-10, лікарські засоби, медичні послуги і т.п.)

Власник такої регіональної системи отримає вичерпну статистику і аналітику по медичним процесам усередині своєї мережі по кожній установі, лікаря, пацієнту.

Переваги для лікувальних установ та лікарів

Лікувальні установи, які входять в регіональну мережу та використовують Рімс «Медстар» у своїй повсякденній діяльності, отримують в своє розпорядження потужний інструмент для управління медичними процесами і підвищення якості послуг.

Статистична звітність, локальні протоколи лікування, друк рецептів, напрямків і консультаційних висновків, нагадування і електронна черга на прийом – всі ці інструменти прості й ефективні у використанні.

Ще однією цікавою для ЛПУ можливістю буде інформування населення регіону про проведення акції “День здоров’я” в ЛПУ, роз’яснювальні матеріали в період епідеміологічної активності і будь-які інші матеріали, які допоможуть поліпшити здоров’я громадян регіону.

Взаємодія з пацієнтами

Завдяки єдиному сховища інформація про здоров’я пацієнта може бути доступна будь-якого медичного працівника, який надає йому послуги. Електронна медична картка зберігає в собі записи всіх лікарів – від прийому сімейного лікаря до протоколів операцій і лабораторних аналізів.

Для пацієнтів Рімс “Медстар” дає зручну можливість по взаємодії з лікувальними установами. Завдяки онлайн кабінету пацієнт може записатися на прийом до свого лікаря на зручний час. Система нагадувань повідомить йому про необхідність пройти плановий огляд або виконати приписи доктора. Результати надання медичних послуг завжди будуть доступні для перегляду в його електронній історії здоров’я.