УСУАН - система електронного документообігу учасників фармацевтичного ринку c "Держлікслужбою"

Простий і зручний сервіс з обміну електронними юридично значущими документами з “Держлікслужбою”

Платформа взаємодії з “Держлікслужбою”

У співпраці з Державною службою України з лікарських засобів та контролю наркотиків (далі “Держлікслужба”) розроблена система документообігу, ліцензування та звітності для обігу лікарських засобів та підконтрольних речовин.

В даний момент на нашій платформі реалізована і здана в експлуатацію Держлікслужбі підсистема “Уніфікована система управління і аналізу в сфері обігу наркотиків”, далі “УСУАН”.

Уніфікована система управління і аналізу в сфері обігу наркотиків “УСУАН”

Учасники фармацевтичного ринку тепер можуть подавати юридично значимі документи і звітність в Департамент державного регулювання та контролю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та протидії їх незаконному обігу.

Підсистема “УСУАН” покликана замінити паперовий документообіг з суб’єктами господарської діяльності. Модуль документообігу розроблені відповідно до Законів України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003 р .. І «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851-IV від 22.05.2003. і забезпечує інформаційну безпеку, включаючи аутентифікацію користувачів, підтримку електронного цифрового підпису, шифрування документів і листів, аудит роботи в системі.

Операції в системі «УСУАН» виконуються відповідно до нормативного документа “Постанова Кабінету міністрів України від 06.05.2000 № 770« Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів »і забезпечуються їх постійна актуалізація законодавству.

Система включає наступні модулі:

 • ліцензування
 • дозволи
 • квоти
 • знищення
 • звітність

За допомогою підсистеми “УСУАН” Держлікслужба має можливість отримання від ліцензіатів електронних документів, закріплених електронно-цифровим підписом, що повністю замінює паперовий документообіг і прибирає необхідність використання поштової кореспонденції.

2017-07-06 (3)
2017-07-06 (4)

Вигоди користувачів “УСУАН”

Використання електронної системи документообігу, ліцензування та звітності “УСУАН” дозволяє ліцензіатам:

 • уникнути відмов, що виникли через помилки в документах або їх втрати на стадії розгляду
 • виключити обов’язковий моніторинг відповідних нормативних документів, так як система регулярно оновлюється
 • скоротити терміни розгляду звернень Держлікслужбою
 • знизити ризики для зовнішніх перевірок контролюючих органів
 • знизити витрати на підготовку документів і забезпечення ефективного документообігу з Держлікслужбою
 • уникнути ризиків несанкціонованого доступу до інформації за рахунок використання новітніх розробок з управління безпекою.