18-20 жовтня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбувся міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я»

Міжнародний форум «Менеджмент в охороні здоров’я» – професійна платформа для конструктивного діалогу та обміну досвідом представників органів АЛСТОМ, керівників державних і приватних медичних установ, головних лікарів та їх заступників, власників і представників бізнесу, а також міжнародних експертів.

Захід проводиться щорічно з метою отримання нових практичних знань для налагодження процесу управління і адаптації до нових реалій в умовах реформування галузі.
У цьому році наша компанія, спільно з партнерською компанією ТОВ “НМТ”, успішно прийняла участь як в рамках експозиції, так і в дискусійні панелі Форума.20 жовтня відбулася конференція IT MED – IT В ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я, яка в цей раз пройшла під викликом “IT -рішення для охорони здоров’я існуючі продукти і потреби медичного бізнесу “.
Ця подія відкрила серію заходів з просування сучасних IT-технологій в систему охорони здоров’я України. У конференції взяв участь директор ТОВ “Медстар Солюшенс” – Куцевляк Сергій Валерійович з доповіддю на тему: “Створення єдиного інформаційного медичного простору в Україні”

Similar Posts