Чи все так погано з державною медициною?

“Чи все так погано з державною медициною?” на ці та інші питання відповідали учасники конференції, серед яких були представники МОЗ та керівники медичних закладів, які увійшли у ТОП-5 за закриттям більшості електронних напрямків. Наразі медичні заклади працюють у регіональній інформаційній медичній системі «РІМС «Медстар», завдяки якій, за словами керівників, вони змогли побудувати ефективну систему управління закладом, монетизувати діяльність лікарень та направляти зароблені гроші на розвиток ЛПЗ.

Як відзначив Данієль Карабаєв керівник консультативно-діагностичного центру Дніпровського району м. Києва:

«Завдяки співпраці з Медстар, ми маємо досвід формування електронної системи управління медзакладом. Сьогодні наші медики не просто вводять дані про пацієнтів, а мають оперативну інформацію, можливості та важелі впливу на ті чи інші процеси»

А Олена Амбарна, генеральний директор КНП «Поліклінічного об’єднання Кропивницької міської ради», підкреслила, що саме система «РІМС «Медстар» зіграла одну з ключових ролей у побудові ефективної системи роботи медзакладу за рахунок інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу та продуманого функціоналу.

Всупереч існуючій думці, що фінансування від НЗСУ недостатньо для утримання лікарень, досвід лідерів рейтингу говорить про протилежне: ефективна організація управління процесами в ЛПЗ призводить до високих результатів та розвитку.

Співпрацюючи з РІМС «Медстар», ставайте успішними, використовуйте  сучасні інструменти аналітики та керування мед закладом.

 

Прес-конференція, відбулася 17 лютого 2022 року у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна”

Також з цією новиною ви можете ознайомитись за посиланнями

Fixygen

BIN.ua

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *