Оптимальне рішення PACS24 для лікарів-мамологів

Жіноче здоров’я є настільки важливим, що недооцінити його просто неможливо. Діагностика і своєчасне лікування паталогій молочних залоз стає дуже актуальним у зв’язку з тим, що рак в відповідної сфері широко поширений по всьому світу. І Україна не виняток.

Наше рішення PACS 24 дозволяє отримувати від цифрового апарата медичні зображення, зберігати їх у єдиній базі, описувати та переглядати у інтернет мережі з будь-якого ПК. Рішення дозволяє з легкістю інтегруватися у телемедичний простір країни та швидко і якісно передавати медичні зображення до спеціалістів у віддалених куточках.

Для найкращого поєднання з PACS24 є iQ-MAMMO – це додатковий модуль програмного забезпечення для станції перегляду та опису досліджень iQ-VIEW PRO. Модуль iQ-MAMMO використовується в поєднанні з ліцензією iQ-VIEW PRO та підключені до PACS24. Він призначений для перегляду і обробки даних мамографічних досліджень. Дане рішення є універсальним інструментом для рентгенологів-мамологів.

Хочемо познайомити Вас з особливостями і перевагами модуля iQ-MAMMO:

  • Повний діагностичний і постановочний процес всього за один сеанс.
  • Може бути налаштований як «вторинний переглядач» з доступом в один клік.
  • Модуль включає в себе всі загальні функції обробки зображень (наприклад, порівняння зображень, вимірювання і т.д.).
  • Функції затвора для підвищенного фокусування на області, яка цікавить.
  • Автоматичне вирівнювання положення соска.
  • Автоматичне визначення шкіри при перевертанні тканини молочної залози.
  • Підтримка CAD мамографії практично будь-якого виробництва.

Зберігання та перегляд досліджень і описів у хмарному архіві PACS24 для отримання та надання консультацій, з набором всіх необхідних інструментів, дозволить розширити горизонти для кожного лікаря-рентгенолога.

Долучайтесь до майбутнього зараз!

Similar Posts