Х Міжнародний медичний форум (відео)

Компанії «Медстар Солюшенс» та «НМТ» взяли участь у ювілейному Х Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації», що проходив з 17 по 19 квітня в Міжнародному виставковому центрі в Києві.

Одна з наймасштабніших подій у сфері охорони здоров`я зібрала більше 400 компаній-виробників та дистриб`юторів медичного обладнання, товарів та послуг, програмного забезпечення для медичних закладів, а також – представників фармацевтичної галузі. Захід відвідало понад 15 000 фахівців сфери охорони здоров’я!

Міжнародний медичний форум – майданчик для обміну досвідом та підвищення кваліфікації спеціалістів охорони здоров’я інноваційної спрямованості. Місія компанії «Медстар Солюшенс» – підвищувати якість медичного сервісу за допомогою сучасних ІТ-рішень, тож протягом 3 днів ми інформували відвідувачів заходу про переваги наших продуктів. Ми розуміємо основні потреби медичної установи, лікаря та пацієнта, тож створюємо зрозумілі та зручні інтерфейси. Наші спеціалісти розповіли, як вийти на новий рівень керування медичними послугами за допомогою інформаційної системи РІМС «Медстар», а також продемонстрували, як за допомогою сучасних технологій пацієнти можуть користуватись особистим кабінетом та отримувати рецепти на ліки в електронному форматі за допомогою додатку Medcard24.

Також інтерес відвідувачів викликав наш мобільний діагностичний комплекс IDIS з необхідним обладнанням для вимірювання основних показників здоров`я. А можливості телемедичної мережі Telemed24 зацікавили медичних працівників, бо консультуватись з колегами на відстані стало простіше. Саме за допомогою телемедицини скорочується відстань між пацієнтами з регіонів та обласними фахівцями, адже тепер для отримання консультації профільного лікаря не обов`язково виїжджати з населеного пункту.

Для перегляду відеозвіту про участь компаній «Медстар Солюшенс» і «НМТ» на Х Міжнародному медичному форумі натисніть на фото.

Similar Posts