Інфекційні хвороби

Великі скупчення людей у період війни обумовлені міграцією населення та зосередженням у бомбосховищах, підвалах та ін. Відсутність сталого доступу до проточної води та засобів гігієни можуть призвести до спалаху інфекційних хвороб.

І якщо є хоч мінімальна можливість дотримуватися хоч чого-небудь у реаліях воєнного часу, то це необхідно робити.

Нижче приведені поради, які зможуть допомогти уникнути інфекційних захворювань, якщо ви перебуваєте у тимчасовому притулку.

-дотримуйтесь, наскільки це можливо, фізичного дистанціювання.

-дотримуйтесь гігієни рук та органів дихання (за можливості одягайте маску)

-не торкайтеся руками обличчя

-мийте руки перед вживанням їжі (якщо немає доступу до води використовуйте антисептик або, на крайній випадок, вологі серветки

-у разі кашлю та чихання прикривайте рот і ніс серветкою або згином ліктя (використані серветки викидайте в контейнер для сміття або пакетик і за можливості мийте руки з милом)

-зверніться за медичною допомогою, як тільки у вас з’явилися симптоми та ви перебуваєте у безпеці.

 

Також звертаємо вашу увагу, що в умовах обмеженого доступу до води та засобів гігієни підвищується ризик виникнення харчових отруєнь. Головне правило-не вживати продукти, що швидко псуються та які зберігалися з порушенням умов їхнього зберігання, після завершення терміну придатності. Викидайте будь-яку їжу з нехарактерним запахом, кольором чи текстурою.

Якщо у вас почалися ознаки харчового отруєння намагайтеся пити багато рідини. У разі погіршення стану-зверніться по медичну допомогу.

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *