Кому й для чого потрібна хмарна система “еРецепт”?

Бажаєте налагодити ефективну систему управління випискою рецептів? Втомились зводити звіти за пільговими рецептами між аптеками та медичними закладами? Бажаєте крокувати в ногу з часом та запровадити виписку електронних рецептів? Тоді ця стаття про унікальну хмарну систему «еРецепт» саме для Вас!

Унікальність системи «еРецепт» полягає у створені електронної платформи для взаємодії всіх учасників процесу обігу рецептів – лікарів, аптек, розпорядників бюджетного фінансування та, звісно, пацієнтів.

Кожний з учасників отримує від такої взаємодії щось корисне особисто для себе.

Лікарю більше не потрібно відслідковувати зміни у нормативних актах, якими регулюється виписка рецептів та склад і умови пільгових програм – система надає йому завжди актуальні та перевірені дані, а також запобігає виписці некоректних рецептів. Більше не буде конфліктних ситуацій з пацієнтами через помилки у рецептах, через які вони вимушені повторно звертатись до лікаря.

Аптека отримує можливість оптимізувати роботу своїх провізорів завдяки тому, що система надає їм повну інформацію за номером рецептурного бланку або кодом електронного рецепту – провізору потрібно лише надати інформацію про відпущені найменування лікарських засобів. А найголовнішою перевагою для аптек стане скорочення термінів відшкодування за пільговими рецептами та унеможливлення підробки або повторного використання рецептів пацієнтами.

Розпорядники бюджетних коштів отримують потужний та миттєвий інструмент для ефективного керування всіма аспектами пільгових програм забезпечення пільговими ліками – фінансові ліміти, договірні відносини з аптеками, регіональна політика забезпечення ліками, аналіз ефективності роботи кожного лікаря. Система зводить інформацію від всіх учасників процесу регіону та дозволяє підняти рівень якості та швидкості управлінських рішень на недосяжний рівень, забезпечуючи своєчасне виявлення та вирішення проблем.

І головне – спрощується взаємодія пацієнтів з медичними та аптечними закладами. Пацієнт може отримати інформацію про найближчу аптеку, де можна отримати ліки за пільговими рецептами. Пацієнт може отримати інформацію про свій рецепт через мобільний телефон або комп’ютер – більше ніяких проблем з незрозумілим почерком лікаря! Впровадження системи «еРецепт» у регіоні підвищує задоволення громади від якості медичних послуг та роботи керівництва громади.

Хмарна система «еРецепт» дуже проста у впроваджені. Вона не потребує нового обладнання, технічного персоналу для підтримки, високошвидкісних каналів Інтернет. Вона може бути впроваджена навіть на одному старенькому комп’ютері, який має звичайне підключення до мережі Інтернет, а простий та зручний інтерфейс системи дозволяє оволодіти її користуванням за 1 день навіть непідготовленому персоналу.

Компанія «Медстар Солюшенс» забезпечує цілодобову безперебійну роботу системи із зберіганням інформації у сертифікованому Держспецзв’язком дата центрі «ДеНово». Служба технічної підтримки завжди прийде на допомогу користувачам системи з питань.

Бажаєте дізнатись більше та побачити систему наживо? Звертайтесь до нас, завжди раді відповісти на Ваші запитання та із задоволенням організуємо живу демонстрацію нашої унікальної системи!

 

Замовити демонстрацію: https://goo.gl/WFrNYm

Similar Posts