«Національний інститут раку» у 2023 році для підтримки українців в боротьбі з раком запустив всеукраїнський інформ-проєкт «ОНКОсвідомість»

   Щороку в Україні діагностують близько 120 тис. нових випадків захворювання на рак, а показник смертності становить понад 55 тис. щорічно. За даними Національного канцер-реєстру впродовж останніх років найбільше виявлено захворюваності на рак молочної залози, рак легенів, колоректальний рак та рак передміхурової залози. 

Важливими методами боротьби із онкологією є своєчасне обстеження населення, доступність медичної допомоги дотримування здорового способу життя й уникнення стресів.

Для підвищення якісного інформування українців Національний інститут раку запускає інформаційний YouTube-проєкт «ОНКОсвідомість».

«ОНКОсвідомість» – це цикл відеопрограм, в яких провідні фахівці, досвідчені лікарі Державного некомерційного підприємства «Національний інститут раку» надають вичерпні відповіді на часті запитання пацієнтів та їх родичів, розвінчують міфи та дають корисні поради. Проєкт покликаний, перш за все, підвищити онко обізнаність серед населення, а також онконастороженість серед лікарів.

У відео розкриваються вичерпні відповіді про своєчасну діагностику раку, про те, як і коли необхідно її здійснювати, як стабілізувати психічний стан хворого, та як обирати свого лікаря та не помилитися в терапії.

Інформаційні програми про колоректальний рак вже можна побачити на YouTube-каналі проєкту https://www.youtube.com/@onkosvidomist.

Важливо пам’ятати, що раннє виявлення раку може допомогти виявити його на початкових стадіях, коли лікування є більш успішним і може зберегти життя людини. Тому регулярні медичні огляди і скринінгові тести дуже важливі для збереження здоров’я і попередження розвитку раку. Якщо ви маєте певні симптоми, які тривають довше, ніж звичайно, не вагайтеся і зверніться до лікаря.

«Національний інститут раку» уклав договір із Національною службою здоров’я України. Тож, відтепер пацієнти НІР зможуть безоплатно отримувати медичні послуги за різними пакетами. Безкоштовні послуги для пацієнтів Національного інституту раку:

✅ Пакети з раннього виявлення онкозахворювань (мамографія, гістероскопія, езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, цистоскопія, бронхоскопія);

✅ хіміотерапевтичне лікування;

✅ радіологічне лікування;

✅ діагностика, лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями;

✅ стаціонарна паліативна медична допомога дорослим та дітям;

✅ мобільна паліативна медична допомога дорослим і дітям;

✅ хірургічні операції в стаціонарних умовах;

✅ хірургічні операції в умовах стаціонару одного дня;

✅ медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах;

✅ стаціонарна допомога без проведення хірургічних операцій.

Прийом лікарів консультативної поліклініки здійснюється за попереднім записом.

Для того, щоб отримати безоплатно послугу в НІР за обраним пакетом, у пацієнта має бути електронне направлення від сімейного лікаря, або лікаря онколога з регіональних онкоцентрів (під час військового стану дозволяється паперове направлення з печаткою закладу, що містить ЄДРПОУ).

Маючи електронне направлення пацієнт може телефоном записатися до лікаря-консультанта через кол-центр інституту за номером: 044 293 21 50

Або звернутися відразу в реєстратуру поліклініки на першому поверсі.

Реєстратура працює з 8:00 до 15:00 (графік під час воєнного стану).

Консультативний прийом лікарів з 08:00 до 14:36 (графік під час воєнного стану).

Електронний запис до лікаря через додаток Medcard24 чи за посиланням: https://portal.medcard24.net/clinics/5403-derzhavne-nekomertsijne-pidpryyemstvo-natsionalnyj-instytut-raku

Більше інформації на сайті НІР: https://unci.org.ua/ukrayintsiv-navchatymut-onkosvidomosti-v-youtube

#medstar #medcard24 #medcard #корисно #лікарі #профілактика #огляд #онкологія #записадолікаря #записдоонколога  #записуНІР

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *