Перший крок до створення єдиного інформаційного простору в Україні зроблено — підбиття підсумків семінару-практикуму для головних лікарів та управлінців

7 червня в Києві пройшов семінар-практикум для головних лікарів та управлінців «Створення єдиного інформаційного простору у госпітальному окрузі та регіоні». Одним із головних партнерів заходу стала компанія «Медстар Солюшенс».

       Захід зібрав понад 200 головних лікарів та управлінців у сфері охорони здоров’я з усієї України, та об’єднав усіх, хто хотів дізнатися про перші результати медичної реформи.

    Окрім обговорення результатів впровадження та користування інформаційних систем в лікарнях, питань захисту персональних даних, кібербезпеки та криптомодулів, у першій частині практикуму також розглянуто аналітичні можливості продукту «РІМС МЕДСТАР», який надає керівникам ЛПЗ та територіальним управлінням охорони здоров’я важливу інформацію про диференційовану оплату праці, планування ресурсів для виконання державних і місцевих програм, оптимізацію навантажень на персонал і устаткування.

       Захід даного формату організовувався вперше в рамках медичної реформи в Україні та отримав багато позитивних відгуків від учасників. Процитуємо один із них:«Такие конференции необходимы нам, они расширяют наш кругозор, они дают нам новые возможности. Для нас, как для организаторов здравоохранения, очень важно чтобы компьютерные технологии были направлены на нас и чтобы мы могли их использовать. В этом случае могут выиграть не только врачи, но и сами пациенты», – поділилась своїми враженнями Наталя Обухова, заступник головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №8.

Приємним бонусом-завершенням семінару стала демонстрація Інтелектуальної системи дистанційної діагностики – IDIS. Кожен зміг переконатися в роботі системи, а добровольцям прямо на сцені виміряли тиск, температуру, функції дихання та одразу ж роздрукували готові результати дослідження. Таким чином, з IDIS будь-який лікар зможе без проблем здійснювати огляд пацієнта та діагностувати захворювання не виходячи з дому.

Отже, такі компанії, як «Медстар Солюшенс» створюють не тільки якісний продукт, а й організовують подібні заходи для обговорення вже давно накопичених питань, які хвилюють всіх головних лікарів нашої країни. Але це тільки початок, а попереду ще довгий шлях до поліпшення якості обслуговування пацієнтів та відкриття нових горизонтів для українських медиків.

 

Similar Posts