Підсумки 26-й Міжнародної медичної виставки «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я 2017»

З 3 по 5 жовтня 2017 року МВЦ пройшла 26-а Міжнародна медична виставка «ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я 2017», в якій ми взяли активну участь.
На нашому стенді були представлені основні продукти MEDSTAR:
– Медична інформаційна система «Медстар»
– Портал Пацієнта Medcard24
– Портал телемедицини Telemed24
– Електронний рецепт еРецепт
– PACS
Особливий інтерес на нашому стенді викликала інтелектуальна система дистанційної діагностики IDIS нашої компанії-партнера НМТ. Кожен бажаючий міг особисто протестувати роботу системи на собі вимірявши тиск або температуру прямо на місці біля валізки. Питання телеметрії особливо актуальне в сільській місцевості та віддалених районах – за допомогою системи IDIS все діагностовані дані зможуть відразу передаватися в хмарну медичну карту пацієнта, звідки її зможе подивитися профільний фахівець.

Компанія “НМТ” також надала широкий перелік діагностичної техніки і стерилізаційного обладнання.
В рамках виставки відбулася конференція Digital Med, на якій виступив к.м.н., директор ТОВ “Медстар Солюшенс” Сергій Валерійович Куцевляк з доповіддю “Телеметрія та телемедицина в практиці сімейного лікаря”.
Також 3 жовтня о 15:00 Сергій Валерійович розповів про телемедицину і телеметрію на спеціалізованому семінарі-конференції для міських голів «Діяти, а не чекати. Медична реформа – досвід регіонів ». Організатор заходу: Всеукраїнська громадська організація «Клуб мерів». Аудиторія: керівники міських департаментів охорони здоров’я, соціально-гуманітарної політики, глави міст і їх заступники.
Наш стенд відвідали представники від державних лікувальних установ і приватних клінік, від державних організацій і кілька телеканалів.
Найближчим часом ми плануємо приєднається до туру регіональних навчальних семінарів з впровадження eHealth в регіонах.

Similar Posts