Сучасні системи PACS

Майже кожен керівник лікувального закладу мріє зробити зі своєї лікарні кращий медичний заклад у регіоні і навіть країні. Тому для керівника важливо, щоб всі рішення з модернізації були максимально ефективними та економічно обґрунтованими.
З введенням в обіг медичних інформаційних систем, разом з центральною базою даних e-Health, стало прозорим ведення лікарями медичних записів пацієнтів, але потрібно вводити в обіг і системи, які допомагають лікарям, такі як: лабораторні (ЛІС), радіологічні (PACS та РІС), телемедичні тощо.
Відомо, що для встановлення діагнозу важливо мати звіти лікаря-рентгенолога разом з медичними зображеннями. Повнота та якість картини досліджень є основним критерієм при встановленні діагнозу, бо чим якісніше та швидше буде проведена діагностика, тим швидше одужає пацієнт. Все це можливо з нашими сучасними системи PACS– це архів медичних досліджень (зображень), який дозволяє не тільки зберігати ці дослідження, а й надати лікарям всі необхідні інструменти для швидкої передачі, перегляду, опису, консультацій, телемедицини та інше.
Зручність, яку надають наші системи PACS, можливо відчути на простому процесі, такому, як невідкладна допомога при травмі уночі. Коли потрібно швидко зробити інструментальні дослідження (рентген), опис дослідження, та надання невідкладної допомоги пацієнту при травмі, або хірургічне втручання. Весь цей процес можливо зробити паралельно.
Пацієнт потрапляє до діагностичного кабінету де йому проводять дослідження, після це дослідження потрапляє у PACS де миттєво стає доступним всім лікарям:
- лікарю-рентгенологу, який може знаходитись вдома або в іншому корпусі і відразу почати опис дослідження
- лікарю-травматологу, який знаходиться у приймальному відділені у маніпуляційному кабінеті
- хірургу, який знаходиться у хірургічному відділені, або операційній
- лікарю-консультанту, який може бути в іншому місті, або навіть країні
І все це за декілька секунд. Як результат – заощаджується дорогоцінний час лікаря, який він використовує на надання допомоги пацієнту.
Впровадження таких технологій дозволить не тільки зберегти час лікарям та пацієнтам, а також заощадити матеріальні ресурси.
Майже кожен лікувальний процес, де задіяні медичні зображення, може бути удосконалений за рахунок використання сучасної системи PACS.
Системи PACS вже використовуються в Україні, але не в кожному лікувальному закладі, і її керівнику стає вибір, яку систему обрати.
⠀ Наша компанія пропонує декілька варіантів PACS, це:
- Локальний (LOCAL PACS) – архівування та обробка проводиться, локально, у лікувальному закладі,
- Гібридний (HYBRID PACS) – обробка проводиться на хмарному сервісі, а архівування, локально, у лікувальному закладі),
- Хмарний (PACS24)– обробка та архівування виконується на віддалених, хмарних серверах.
Перший український хмарний PACS – це PACS24!
PACS24 – має такі переваги:
- Швидкий старт – можливість почати працювати в системі вже наступного дня після початку співпраці з нами.
- Зручний доступ до досліджень – лікарі, що задіяні у лікувальному процесі, можуть будь-коли з будь-якого місця та пристрою переглядати дослідження.
- Мінімальні витрати на старті – не потрібно купувати дороговартісне серверне обладнання та ліцензії програмного забезпечення, а використовувати хмарний сервіс.
- Не потрібно тримати власний ІТ персонал – всю інфраструктуру обслуговують висококваліфіковані спеціалісти на нашій стороні, всі оновлення на удосконалення з’являються на сервісі не припиняючи процесу, Ви просто користуєтесь сервісом PACS24 всі 24 години на добу та 365 днів на рік.
Висновок: PACS24 – це швидко, зручно, не дорого!!!
За додатковою інформацією звертайтесь до:
менеджера проекту PACS24 Анатолія Іваніна за тел. +38(096)739-74-75, ivanin_a@medstar.ua
керівника відділу впровадження Сергія Фомічова за тел +38(067)572-00-80; e-mail: sfomichov@medstar.ua