Телемедицина в дії. Кейс нашого клієнта на форумі сімейних лікарів «Допомога поруч!»

Минулої п’ятниці, 22 березня, на форумі сімейних лікарів «Допомога поруч!», що відбувався в Києві за участі Президента України Петра Порошенка, наш клієнт, амбулаторія в селі Протопопівка Приютівської об’єднаної територіальної громади (Кіровоградська область), в режимі реального часу транслювала можливості телемедичної мережі.

Це перша в області та Україні амбулаторія, збудована в рамках ініціативи Президента України Петра Порошенка «Сільська медицина». З нового року там успішно працює телемедична мережа з повним циклом дистанційної діагностики, розгорнута на базі нашої медичної інформаційної системи РІМС «Медстар» з використанням мобільного діагностичного комплексу IDIS, що дозволяє збирати діагностичні дані про пацієнта, обробляти їх в медичній картці, передавати іншому фахівцю для спільного обговорення складних випадків.
Форум зібрав кілька сотень лікарів з усієї України, топових спікерів у різних медичних напрямках. Зала була переповнена учасниками, за подією та безпосередньо за виступом Президента спостерігали більше 15 ТВ камер, провідні ЗМІ країни та кілька тисяч глядачів у прямому ефірі.

Попри хвилювання всіх учасників, трансляція кейсу пройшла успішно. Медичні працівники Протопопівської амбулаторії за допомогою діагностичного комплексу IDIS зняли показники ЕКГ у пацієнта. Дані автоматично потрапили у медичну карту пацієнта і за їх результатами призначення віддалено зробив лікар-кардіолог з обласного кардіологічного диспансеру м. Кропивницького.
Ми дуже пишаємося успіхами наших клієнтів. Сподіваємося сьогодні ми разом створюємо нову модель медицини у країні.

Similar Posts