Участь “Медстар Солюшенс” у засіданні «круглого столу» щодо обговорення пілотного проєкту впровадження телемедичних послуг в окремих громадах Луганської області

Одним з кращих та перспективних способів підвищити рівень медичного обслуговування та якості надання медичних послуг, особливо населенню, що проживає у сільській місцевості та віддалених регіонах-є впровадження телемедичних послуг.

Саме тому, за сприянням Філії Асоціації «Medicos del Mundo» в Україні («Лікарі світу» MdM) 15 лютого 2022 р. у м. Сєверодонецьк відбулося засідання «круглого столу» щодо обговорення пілотного проєкту впровадження телемедичних послуг в окремих громадах Луганської області.

Компанія «Медстар Солюшенс» також взяла участь у цьому обговоренні. Представник компанії-регіональний менеджер Едуард Голенговський розповів про сучасні технології телемедицини та інструменти діагностики.

Учасники також обговорили питання впровадження телемедичних послуг в Луганській області, питання телемедичних консультацій в рамках пакетів медичних гарантій, проблемні питання щодо впровадження телемедичних послуг у закладах охорони здоров’я та ін.

Сторони домовилися розвивати це направлення та намітили подальші дії в роботі цієї галузі.

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *