Всеукраїнський медичний форум у Києві

 

 

У Києві відбувся Всеукраїнський медичний форум— освітній захід у сфері охорони здоров’я, мета якого — допомогти керівникам медичних закладів знайти якісні управлінські рішення в умовах трансформації медичної галузі. Офіційним партнером заходу виступила компанія “Медстар Солюшенс”. На навчальних та дискусійних майданчиках подія об’єднала близько 300 керівників медичних закладів, головних та старших медичних сестер, фахівців медичних лабораторій і найкращих експертів медичної сфери України.
Так, ми представили ефективні сучасні інструменти роботи, які допоможуть медичному закладу будь-якого рівня вигідно відрізнятися набором надання послуг, кращим сервісом, індивідуальним підходом. Тобто бути клієнтоорієнтованими.

Для того, щоб зробити лікувальну установу конкурентоспроможною, ми пропонуємо наступні сервіси:
• Медична інформаційна система “РІМС “Медстар” та портал MedCard24.
МІС – далеко не лише електронний архів для зберігання документів. МІС – це інструмент, який допомагає клініці не втрачати пацієнтів і якісно з ними взаємодіяти. Головний працюючий інструмент – електронна черга та онлайн-запис. Форма онлайн-запису в Порталі MedCard24 дає вибір лікаря по даті, часу і спеціальності, допомагає зорієнтуватися в розкладі. І головне – система адаптована під мобільний телефон, з якого найчастіше і відбувається запис.

• Платформа для телемедичних консультацій Telemed24 дозволяє проводити дистанційні консультації на рівні лікар-лікар. Для пацієнтів подібні послуги актуальні з огляду на брак часу або при відсутності потрібних фахівців в своєму регіоні. Для клініки – це додатковий спосіб монетизації своїх активів і розширення переліку послуг, що надаються.

• Локальні системи PACS або хмарні PACS24 пропонують зберігання, швидкий і легкий доступ до зображень з високою роздільною здатністю з будь-якої медичної інформаційної системи, безпечний веб-інтерфейс, пряме з’єднання з архівом зображень і захист персональних даних. Використання таких технологій дозволяє економити від 30% до 60% часу при проведенні обстежень, а також більш ніж на 50% знижувати кількість помилок при передачі.

• Платформа комунікації і моніторингу між лікарем і пацієнтом MedCard24 з підключеними пристроями для персонального моніторингу в домашніх умовах забезпечує безперервний догляд і спокій для пацієнта та зручність для лікаря. Мобільний додаток MedCard24 створює персоналізований ланцюжок спілкування пацієнта з лікарем за допомогою чату, відеодзвінків, календаря з диспетчером завдань і відправки звітів з підключених пристроїв безпосередньо в медкарту пацієнта для аналізу лікарем.

Similar Posts