Якщо під час повітряної тривоги ви залишились у будинку, що робити?

Якщо під час повітряної тривоги ви залишились у будинку або не добігли до укриття-слід дотримуватися таких правил:

  1. Негайно перейти у приміщення без вікон або скористатися правилами «двох стін», які мають бути між вами та вулицею. Перша стіна візьме на себе силу вибуху, а наступна-руйнування.
  2. Якщо виникла пожежа чи пошкодження будинку, негайно треба зателефонувати 101 вказавши вашу точну адресу, поверх, квартиру. За можливості треба вийти у безпечне місце.
  3. Слід призначити серед вашої громади людину, яка володітиме інформацією про всіх мешканців. Скільки їх? У яких квартирах вони знаходяться? А у разі надзвичайної ситуації повідомте цю інформацію рятувальникам, щоб у першу чергу вони могли евакуювати людей із вашого списку. І тільки потім почали перевіряти ймовірно порожні квартири.
  4. Якщо у вашому будинку стався вибух, залиште будівлю самостійно, але треба залишити двері відчиненими! Тоді рятувальникам не доведеться зрізати їх бензорізом для обов’язкової перевірки.
  5. Якщо ви вирішили залишити місто чи свою квартиру, залиште ключі сусідам. Бо в разі надзвичайної ситуації у вашому будинку рятувальники будуть змушені перевіряти кожне помешкання, аби переконатися, що в ньому немає людей.

Разом до перемоги!

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *