Оновлення модулю “Стаціонар”

Раді повідомити, що медична інформаційна система «РІМС «Медстар» успішно пройшла тестування функціоналу для закладів спеціалізованої медичної допомоги. Відтепер в особистому кабінеті користувача можна:

  • вносити електроні медичні записи;
  • вносити діагностичні звіти;
  • виписувати електроні направлення;
  • обробляти та погашати електронні направлення;
  • робити виписку зі стаціонару (електроні медичні записи: Виписка стаціонар).

Інформація про це доступна на сайті Електронної системи охорони здоров’я України eZdorovya, a навчальні матеріали з цих тем доступні у особистих кабінетах «РІМС «Медстар» у розділі «Новини», а також на нашому YouTube-каналі

📌 Наразі доступними в системі є наступні модулі для амбулаторного та стаціонарного прийомів:
– Електронні медичні записи (ЕМЗ);
– Діагностичні звіти;
– Виписування, обробка та погашення е-направлення;
– Робота з записами про ідентифікованих пацієнтів;
– Робота з записами про неідентифікованих пацієнтів;
– ЕМЗ стаціонар: надходження та виписка;
– Доступ до даних.

Завдяки Вам РІМС «Медстар» є однією із найпопулярніших для використання МІС в Україні. Функціональні можливості системи розробляються згідно чітким вимогам, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України та НСЗУ.

  Зверніть увагу! РІМС «Медстар» підключена до Центральної бази даних eHealth та має власні потужності для передачі та захисту даних, має власну команду розробників та не є частиною інших МІС. Не вірте чуткам, що в останні дня розповсюджуються представниками деяких інших МІС. Зі своєї сторони, ми рішуче засуджуємо подібні “чорні” методи конкуренції та закликаємо всіх зосередитись на розробці якісного та зручного програмного забезпечення.

Дякуємо, що Ви з нами!

Similar Posts