Що таке «РІМС «МЕДСТАР»:

✅ На сьогодні в системі працюють понад 12 000 лікарів, які працюють в більш ніж 400 лікувальних закладах та надають медичні послуги понад 8 мільйонам пацієнтів в усіх регіонах України.

✅ Сучасні технології, які використані для створення платформи, дозволяють користувачам працювати в WEB-інтерфейсі при цьому забезпечуючи повний захист даних.

✅ Система забезпечує повний автоматизований документообіг.

✅ Дані у «РІМС «МЕДСТАР» захищені за найвищими стандартами безпеки відповідно до усіх вимог чинного законодавства, що підтверджено атестатом КСЗІ від Держспецзв’язку України, даючи змогу лікувальним закладам оптимізувати витрати та не розбудовувати власну систему кібербезпеки, якщо це не потрібно з причин не пов’язаних з МІС.

✅ Фахівці компанії постійно здійснюють моніторинг щодо безпеки продуктів «МЕДСТАР» та підвищують рівень їх захисту, завдяки чому жодних витоків персональних та медичних даних з МІС не зафіксовано за весь час її роботи.

Обираючи МІС для медичного закладу потрібно розуміти його потреби, пріоритети та майбутній розвиток. Приватні МІС повинні мати КСЗІ від Держспецзв’язку України для безпеки та захисту даних.

Для будь-якої МІС важливо, хто керує її створенням, чи обізнані вони саме у медичних процесах. Адже лікарі розуміють один одного, розуміють необхідність кожної деталі та мають більше уявлень про обов’язковість тієї чи іншої функції. Необхідно, щоб при розробці МІС у топ-менеджменті IT-компанії були люди, пов’язані із медичною освітою, роботою у лікарнях та у сфері охорони здоров’я. «МЕДСТАР СОЛЮШЕНС» має на меті розвиток української медицини, впровадження зручних та необхідних сучасних IT технологій. Сергій Куцевляк, генеральний директор компанії, бачить необхідність щоденно розвивати МІС та тримати руку на пульсі, спілкуючись із провідними фахівцями української та світової медицини.

Із думками про Україну, єднаймося, обираємо таку потрібну кожній лікарні РІМС та впевнено крокуємо у найкраще майбутнє нашої України!

Для довідки: Куцевляк Сергій Валерійович — генеральний директор ТОВ «МЕДСТАР СОЛЮШЕНС» з дати заснування, з 2013г.

У 1989 р. закінчив Харківський медичний інститут з відзнакою, за спеціальністю «Лікувальна справа». У 2002 р. закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України в м. Києві, та здобув кваліфікацію магістра державного управління за фахом «управління охороною здоров’я». У 1989-1991 р.р. працював у Харківському НДІ ортопедії і травматології ім. проф. Н.І. Сітенко на посаді молодшого наукового співробітника, в той же час пройшов спеціалізацію з ортопедії-травматології. У 1991-2001 р.р. працював директором, а потім президентом концерну «Медицина і технологія», м. Харків. З 2001р. по 2013 працював генеральним директором ТОВ «Технолоджі груп», м. Харків.

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *