Кейс клієнта: телеонкологія та PACS у Кіровоградському обласному онкологічному диспансері

 

 

 

 

 

 

Поетапна інформатизація на рівні високоспеціалізованої медичної допомоги (третинний рівень) розгорнута на базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру – одного з найкращих профільних медичних закладів у своїй сфері. Спеціалізуються лікарі закладу на лікуванні гінекологічних, урологічних та онкозахворюваннях шкіри, пухлин молочної залози, а також злоякісних пухлин шлунково-кишкового тракту. Відділення устатковані всім необхідним сучасним обладнанням і технологіями для надання спеціалізованої хірургічної, радіологічної та хіміотерапевтичної допомоги.

На базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру реалізований проект зберігання та передачі медичних зображень з високою роздільною здатністю PACS від компанії “Медстар Солюшенс”. Створено локальний сервер з програмним забезпеченням та інжиніринговими комунікаціями, який дозволяє істотно підвищити продуктивність діагностичних відділень, архівувати медичні зображення та готувати висновки в електронній формі. Проведена інтеграція PACS і всього цифрового діагностичного обладнання. Дане рішення забезпечує надійний захист даних і одночасно швидкий і зручний доступ до цифрового архіву зображень як для лікарів-діагностів, так і для профільних фахівців. Варто відзначити, що фахівці Кіровоградського онкодиспансеру вже використовують засоби телеонкології у своїй повсякденній діяльності.

📌Телеонкологія — це комплекс дій, що включає в себе телемедицину та архів медичних зображень і досліджень з дистанційним доступом для своєчасної діагностики онкологічних захворювань. Таким чином, якісна високоспеціалізована робота з медичними зображеннями дозволяє діагностувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях і як наслідок — рятувати якомога більше життів пацієнтів.

Similar Posts