“Медстар Солюшенс” на виставці “Public Health 2018”

Минулого тижня в Києві ми презентували всі наші досягнення та продукти на щорічній виставці Public Health 2018.

З 2 по 4 жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі розгорнули свою діяльність понад 300 провідних виробників і дистриб’юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Відвідало захід більш ніж 10 тисяч людей!

Для нашої команди захід пройшов насичено та в шаленому ритмі, адже за три дні ми встигли презентувати наш IDIS, за допомогою якого можна було виміряти важливі показники здоров’я, провести всім бажаючим демонстрацію хмарного сервісу обміну та зберігання медичних зображень PACS24 та вручити сертифікати на використання Медичної інформаційної системи РІМС «Medstar». Окрім цього 4 жовтня на інноваційному майданчику «Digital Med2018» виступив з презентацією: “Кому більш потрібна сертифікація КСЗІ: ДП “Е-Хелс”, МІСам або ЗОЗам?” наш генеральний директор Куцевляк С. В.


Хочеться подякувати за активну роботу всім, хто допомагав організувати виставку та окреме «Дякую» нашим шановним теперішнім та майбутнім клієнтам, котрі завітали до нас на стенд та активно цікавилися нашими розробками.


Чекаємо Вас наступного року в Києві на Public Health 2019!

Similar Posts