Ми отримали сертифікат якості ISO 9001:2015

Раді повідомити, що в травні 2021 року компанія «Медстар Солюшенс» успішно пройшла аудит і отримала сертифікат відповідності системи управління якості за вимогами ISO 9001:2015.

Для нашої команди отримання сертифікату ISO є визначною подією, оскільки тепер документально підтверджено високу якість наших продуктів та послуг, що додатково гарантує надійність компанії для клієнтів та партнерів.

«Ми доклали багато зусиль і дуже раді визнанню результатів нашої роботи. Для будь-якої компанії в світі отримання сертифікату ISO є надважливою подією. Цей документ підтверджує високий професійний рівень менеджменту, відкриває нові можливості для розвитку компанії та персоналу», – відмітив генеральний директор Сергій Куцевляк.

Отримання сертифікату – тривалий процес, який зайняв декілька місяців. Однак, в решті решт це є свідченням того, що впровадження передових практик та дотримання процедур контролю якості дали результати. Видавши сертифікат, міжнародна організація підтвердила, що наша система менеджменту якості відповідає міжнародним стандартам.

Similar Posts