Реєстрація закладів спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги в електронній системі охорони здоров’я (eHealth)

Триває реєстрація закладів спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги в електронній системі охорони здоров’я (eHealth) на основі Вимог Програми медичних гарантій 2020 від НСЗУ Національна служба здоров’я України. Детальніше про ПМГ 2020 за посиланням – https://nszu.gov.ua/likar-2020.

Нагадаємо, що в «РІМС «Медстар» вже доступний функціонал реєстрації закладу, реєстрації підрозділів та реєстрації користувачів.

З боку НСЗУ наразі триває розробка інструкцій щодо реєстрації структурних підрозділів, видів медичних послуг та працівників (лікарів, середнього медичного персоналу), які будуть найближчим часом розіслані безпосередньо медичним закладам. Хочемо зауважити, що наявний алгоритм реєстрації закладів СМД можете бути відкоригований з боку НСЗУ і не встановлюється розробниками МІС.

А поки наші спеціалісти підготували інструкцію реєстрації для медичних закладів через «РІМС «Медстар» в ДП «Електронне здоров’я» та спеціалісти технічної підтримки завжди готові надати вичерпні консультації з її використання.

Майбутнє настає швидше ніж здається і «РІМС «Медстар» є надійним партнером для трансформації медичних закладів України.

Similar Posts