Нові проекти, телемедицина і не тільки: підсумки 2020

Наприкінці року завжди накопичується чимало важливих справ: одні готують подарунки, планують святкове меню та прикрашають оселю, інші ж завершують робочі справи. А у нас в компанії «Медстар Солюшенс» напередодні новорічних свят існує чудова традиція підбивати підсумки та аналізувати події останніх 12 місяців.

Цей рік був непростим і показав, що перемагають лише ті, хто вміє вчасно адаптуватися до нових реалій. Саме тому від самого початку 2020-го кожен з нас трудився на межі своїх можливостей, аби Ви могли користуватись найкращими програмними продуктами для медиків в Україні.

Вже з перших днів січня наша команда маркетологів почала працювати над організацією масштабної події в медичній спільноті, яка мала на меті знайти відповіді на питання: як вижити і забезпечити розвиток муніципального лікувального закладу в нових умовах господарювання?

Конференція з трансформації лікувальних установ в успішні медичні підприємства MEDCONSULT гучно прогриміла на всю країну: лише за півтора місяці підготовки нам вдалось зібрати близько 150 учасників – керівників, головних бухгалтерів та фінансистів лікувальних закладів у формі КНП із різних куточків України! Успіх обумовлений тим, що спільно з нашими спікерами ми підняли актуальні теми стосовно організаційного аспекту переходу на нову модель фінансування закладів спеціалізованої медичної допомоги. Ще протягом місяця після завершення конференції ми отримували від Вас захоплені відгуки, за що ми Вам дуже вдячні. Це був наш перший досвід створення настільки масштабного заходу. Обіцяємо, невдовзі побачимось знову! А поки згадаймо, як це було! 

 

Поки ми підбивали підсумки конференції, монтували відео з виступами спікерів та працювали над вдосконаленням наших програмних продуктів, почалась пандемія і невдовзі чимала частина команди «Медстар» перейшла на режим дистанційної роботи. Зізнаємось чесно – це було непросто. До того ж, компанія зростає, і нас стає все більше. Проте екстрені умови роботи не завадили нам вчергове здійснити неможливе! В умовах пандемії ми запустили проект Telemed24 UA та соціальну ініціативу «Збережи лікаря – обирай онлайн» з метою впровадження дистанційного консультування у клінічну діяльність лікарів для безпечної комунікації з пацієнтами, які мають ознаки COVID-19. У найкоротші терміни нам вдалось досягнути мети та долучити до платформи для проведення та реєстрації результатів дистанційних консультацій Telemed24 кілька сотень лікарів! Детальніше про актуальність онлайн-прийомів під час пандемії розповів Сергій Куцевляк, генеральний директор «Медстар Солюшенс» для агенства Інтерфакс-Україна.

Як і на початку пандемії, ми надаємо доступ до платформи Telemed24 UA безоплатно – це наш соціальний внесок у боротьбу з коронавірусом! А зараз ми адаптували технічні налаштування програми до вимог часу та розробили новий підхід у наданні медичної допомоги під час карантину – дистанційний моніторинг пацієнтів з COVID-19, які перебувають на амбулаторному лікуванні. Все, що необхідно для впровадження – бажання лікувального закладу надавати своїм пацієнтам більш якісну медичну допомогу. Деталі ТУТ

До речі, ми всіма силами сприяємо тому, щоб телемедицина в Україні виходила за рамки звичайних прийомів. Так, на базі КНП «Черкаська обласна лікарня» за нашої участі відкрився кабінет телемедицини, де є можливість проводити онлайн-консультації у форматі «лікар-лікар» та «лікар-пацієнт».

Варто відзначити, цього року ми також запустили навчальний центр «Медстар», робота якого спрямована на те, щоб допомагати користувачам медичної інформаційної системи «РІМС «Медстар» розбиратись у системі як профі та бути в курсі всіх оновлень! Щоб мати доступ до щотижневих вебінарів, не забувайте перевіряти свою пошту, ми завжди надсилаємо актуальні запрошення. Також пройти реєстрацію на вебінари можливо, скориставшись нашим телеграм-ботом @medstaredubot.

До речі, в онлайн цьогоріч довелось перевести не тільки роботу та освіту, а й професійні заходи! Щоб сприяти зменшенню особистих контактів та уникнути скупчень людей, ми прийняли рішення змінити формат участі у традиційних форумах. Найбільша виставка охорони здоров’я в Європі Public Health, Міжнародний медичний форум, Конгрес радіологів і ще ряд заходів ми відвідали у дистанційному режимі. Все для того, щоб підтримувати з Вами зв’язок та бути «на одній хвилі» завжди.

Ми не з чуток знаємо, що цього року саме Вам – лікарям, довелось працювати ще більш самовіддано, ніж завжди. Ми впевнені, що кожен з Вас хоча б раз під час пандемії ставив собі питання – наскільки я крутий фахівець? Ми прагнемо допомогти Вам у всебічній розвиненості професіоналізму та створили незалежний телеграм-канал «Цифровий лікар». Тут ми ділимось цікавими незаангажованими новинами про цифрову медицину в Україні та світі, а ще ми проти реклами. Підписуйтесь просто зараз!

Тепер трохи цифр!

Мобільний портал пацієнта з додатком Medcard24 стає все популярнішим! Цього року на прийом до лікарів, що працюють у МІС «РІМС «Медстар» здійснено 617 тисяч записів! В середньому Medcard24 щодня використовували понад 400 нових користувачів!

Ми пишаємось цими досягненнями, адже всі наші успіхи стали реальністю завдяки Вам – нашим клієнтам і партнерам. Дякуємо, що Ви з нами!

Similar Posts