2020 офіційно оголошено Міжнародним роком медичної сестри та акушерки

Нове десятиліття не просто стукає в двері, а вже активно крокує уперед. Січень вже минув, і для тих, хто ще не знає, повідомляємо — 2020 офіційно оголошено Міжнародним роком медичної сестри та акушерки.

На сімдесят другій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я World Health Organization (WHO) було прийнято рішення назвати 2020 Міжнародним роком медичної сестри і акушерки, адже саме цьогоріч відзначається 200-річчя від дня народження Флоренс Найтінгейл — найвідомішої медсестри світу, новатора, реформатора і лідера діяльності підвищення рівня та доступності охорони здоров’я.

World Health Organization (WHO) обрало цю річницю приводом долучитися до глобального руху з розширення можливостей нового покоління середнього медичного персоналу в області лідерства, практичної діяльності та підтримки охорони здоров’я. Так, цього року по всьому світу мають проводитись різноманітні навчання з формування лідерських навичок і розвитку для молодих медсестер і акушерок. Серед них і масштабна міжнародна програма Nightingale Challenge, яка покликана сприяти формуванню нового покоління молодих медсестер і акушерок в якості лідерів, практичних працівників і поборників зміцнення здоров’я, а також продемонструвати, що сестринська справа і акушерство відкривають перспективи цікавої і успішної кар’єри.

Similar Posts