Medstar на 31-й міжнародній медичній виставці «Public Health»

   29 – 31 березня 2023 у Міжнародному виставковому центрі м. Києва, відбулась значима подія для сфери охорони здоров’я – 31-а міжнародна медична виставка «Public Health». Відвідувачі та учасники виставки мали можливість ознайомитись з новітніми медичними технологіями, обладнанням (діагностичне, реабілітаційне, кардіологічне, реанімаційне, хірургічне та лабораторно-діагностичне), яке використовується в діагностуванні та лікуванні різних захворювань. Понад 100 виробників, постачальників обладнання та медичних виробів зустрілись на «Public Health».

Наша компанія «Медстар Солюшенс» була представлена на виставці з своїми програмними продуктами, спеціалісти з яких виступали на семінарах та конференціях. Анатолій Іванін, менеджер проектів та програм «Медстар Солюшенс»  виступив на конференції “Digital Med” з доповіддю про “Збільшення ефективності медичного закладу завдяки дистанційному доступу до цифрового архіву медичних зображень PACS”. Окрім цього ми розповіли про медичну інформаційну систему “Медстар” https://medstar.ua/rims-medstar-22/

Про цифровий архів медичних зображень https://medstar.ua/pacs24_ukr/ 

Про готове рішення для фінансового, бухгалтерського, податкового, кадрового обліку лікарень https://medstar.ua/majster-buhgalteriya/

Ця подія важлива тим, що створює професійний простір для спілкування бізнесу та представників української медицини. Підіймаючи актуальні питання системи охорони здоров’я, медична галузь може розвиватись та створювати спільні рішення, які допоможуть поліпшити надання медичних послуг. 

“Медстар Солюшенс” показали себе з кращого боку та заслужено отримали увагу, зацікавленість з боку відвідувачів, серед яких були керівники лікарень та громад, власники медичних установ. Ми отримали багато контактів та пропозицій про співпрацю, що підтверджує високий рівень нашої роботи та якості наших послуг.

Дякуємо всім, хто завітав на виставку та чекаємо нових зустрічей!

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *