Запрошуємо Вас взяти участь у Львівському Медичному Форумі

 Запрошуємо Вас взяти участь у Львівському Медичному Форумі, який відбудеться  з 23 до 25 травня 2023 року

Львівський Медичний Форум – найбільша подія у медичній галузі на заході України, де збираються вчені, фахівці з різних медичних галузей, представники відомих європейських фірм-виробників медичних виробів та обладнання, фармацевтичних препаратів з різних регіонів України та зарубіжжя.

Протягом багатьох років цей захід став ідеальним місцем для презентації новинок, методик лікування та передових технологій, а також обміну досвідом між спеціалістами.

У рамках Форуму відбудуться науково-практичні конференції, лекції, майстер-класи та практичні демонстрації, в яких візьмуть участь провідні фахівці та виробники медичної галузі.

Пропонуємо відвідати в рамках Львівського Медичного Форуму 24 травня о 13:30 в конференц залі №3 професійний семінар «Інноваційні підходи до надання медичної допомоги сімейними лікарями та оптимізації роботи медичних закладів за допомогою IDIS2GO та PACS24». 

В доповіді «Збільшення ефективності медичного закладу для клінічних спеціалістів завдяки дистанційного доступу до цифрового архіву медичних зображень PACS24 від «Медстар» буде розкрита інформація про:

– сучасні можливості діагностики

– проблеми транспорту медичних зображень

– поліпшення та прискорення робочих процесів

– презентація найкращого універсального рішення для організації цифрового архіву медичних зображень з дистанційним доступом.

Форум проводиться за підтримки МОЗ України та Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Реєстрація на фаховий семінар «Інноваційні підходи до надання медичної допомоги сімейними лікарями та оптимізації роботи медичних закладів за допомогою IDIS2GO та PACS24», який відбудеться 24 травня о 13:30 в рамках  Львівського Медичного Форуму:

📍 Місце проведення:

м. Львів, вул. Коперника, 17

(Львівський Палац Мистецтв)

🌎 http://www.galexpo.com.ua/galmed

 facebook.com/Lviv.Medical.Forum

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *