Конференція “Інформаційні системи та технології в медицині” ISM-2019

 

Сьогодні в Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «ХАІ» стартувала дводенна Міжнародна науково-практична конференція “Інформаційні системи та технології в медицині” ISM-2019, в якій беруть участь понад 130 науковців, вчених в області інформаційних технологій в медицині, фахівців медичних організацій, що відповідають за впровадження інформаційних технологій в охороні здоров’я та інші.

Компанія Medstar Solutions LLC презентувала платформу комунікації між лікарем та пацієнтом MedCard24, яка передбачає функцію дистанційного моніторингу з підключеними персональними медичними девайсами.

Директорка з розвитку Medstar Solutions LLC Катерина Чучилина-Куцевляк (Catherine Chuchilina-Kutsevlyak) взяла участь в секції, присвяченій сучасним апаратно-програмним комплексам, телекомунікаційним технологіям у медицині та mHealth з доповіддю “ mHealth = myHealth: мобільна медична платформа для мого здоров’я ”.

Можливості персонального моніторингу здивували аудиторію, викликали різні питання під час доповіді та після, адже платформа MedCard24 відкриває нові горизонти для лікування в Україні. Зокрема, MedCard24 створює персоналізований ланцюжок спілкування пацієнта з лікарем за допомогою чату, відеодзвінків, календаря з диспетчером завдань і відправки звітів з підключених пристроїв безпосередньо в медичну карту пацієнта для аналізу лікарем.

Similar Posts