На порталі пацієнта Medcard24 запрацював рейтинг лікарів

Віднедавна всі пацієнти, які використовують для пошуку лікаря та запису на прийом Інтернет-портал medcard24.net, можуть виставляти рейтинг лікарю, якого вони відвідали, та залишати про нього текстові відгуки. Така можливість з’явилася у всіх українців, які підписали декларації з лікарем у системі РІМС «Медстар»: спочатку у системі у кабінеті пацієнта, а відтепер і на порталі пацієнта Medcard24. Трохи пізніше оцінювати лікарів можна буде і в мобільному додатку Medcard24.

За 5 днів свої оцінки отримало вже більше 1500 лікарів!!!

Рейтинг формується автоматично у режимі реального часу. Тобто як тільки пацієнт оцінив фахівця, це відразу впливає на його рейтинг. Після оцінювання він також може залишити текстовий відгук про лікаря.

У системі РІМС «Медстар» чи на порталі Medcard24 після прийому для пацієнта буде сформоване нагадування з пропозицією оцінити фахівця та залишити відгук. Пацієнт може виставити свою оцінку відразу після прийому або протягом будь-якого часу. Результати рейтингу доступні всім пацієнтам у системі та на порталі. Таким чином українці зможуть отримати більше інформації про лікарів, ознайомитися з відгуками інших пацієнтів та знайти «свого» лікаря.

У системі РІМС «Медстар» з пацієнтами підписано більше 3 млн декларацій, зареєстровано більше 4 тисяч лікарів.

Якщо хочете отримувати наші матеріали на електронну пошту, заповніть форму:
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Similar Posts