Телемедицині бути! Ще один кейс про впровадження телемедичної мережі

Ми з гордістю представляємо ще один кейс наших клієнтів, який демонструє успішне впровадження телемедичної мережі на обласному рівні. Так, у новозбудованій амбулаторії села Лобойківка Петриківського району Дніпропетровської області відбувся сеанс телемедицини між фахівцями амбулаторії та Обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Компанія «Медстар Солюшенс» допомогла розгорнути телемедичну платформу у цих закладах, завдяки чому лікарі з області в режимі онлайн можуть проводити професійні телемедичні консультації для колег з району.

Для надання телемедичних послуг в амбулаторію придбали необхідне обладнання: як для телемедичного зв’язку, так і для дистанційної діагностики. Тепер з робочого місця сільський лікар може консультуватися з профільними фахівцями: пульмонологом, ендокринологом, кардіологом, дерматологом. Окрім обласної лікарні ім. Мечникова консультації онлайн сільським амбулаторіям також надаватимуть обласний центр кардіології та кардіохірургії, обласний шкірно-венерологічний диспансер, обласна дитяча лікарня.

Зазначимо, що в Дніпропетровській області наразі будують ще 16 таких амбулаторій, в яких також буде встановлено обладнання для телемедицини. А лікарі, які там працюватимуть і будуть опановувати телемедичні консультації, вже пройшли відповідні тренінги.

Так, завдяки сучасним технологіям попередня діагностика стане своєчасною, а люди у сільській місцевості отримають якісну медичну допомогу! Пишаємося, що наша компанія є активним учасником реформування медичної галузі країни.

Якщо хочете отримувати наші матеріали на електронну пошту, заповніть форму:
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Similar Posts