Облікова система медичного КНП «під ключ»

На сьогодні у більшості комунальних медичних підприємств постало питання впровадження облікової системи на заміну тієї, що з різних причин більше не відповідає умовам діяльності чи нормам чинного законодавства.

Як обрати облікову систему для медичного КНП? Як перенести наявну інформацію і не загубити важливого? Як виявити «пробіли» та помилки працівників бухгалтерії? Як налаштувати облік відповідно до потреб КНП та не порушуючи норм законодавства? Ці та багато інших питань виникають у головного бухгалтера медичного КНП під час організації та оптимізації бухгалтерського обліку. Часто новий головний бухгалтер також хвилюється за облікові дії свого попередника, але не має змоги оцінити систему обліку в розрізнених джерелах. Тож вихід — вибудовувати єдину облікову систему для зручності роботи, своєчасної фіксації всіх господарських операцій підприємства та швидкого складання якісної звітності.

 Компанія «МЕДСТАР СОЛЮШЕНС» має позитивний досвід впровадження української облікової системи «МАСТЕР: Бухгалтерія», розробленої під потреби медичних КНП, та надає якісні послуги по супроводу переходу з інших програмних продуктів. Наші досвідчені фахівці допоможуть вам правильно перенести інформацію з наявних джерел, налаштувати облікові процеси саме так, як цього вимагає законодавство — з одного боку, і одночасно так, щоб фахівці підприємства могли побудувати оптимальну систему бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

«МЕДСТАР СОЛЮШЕНС» надає комплексні послуги, що включають:

  • допомогу у придбанні програмного забезпечення;
  • послугу розміщення програмного забезпечення на сервері в Україні чи на хмарному сервісі;
  • встановлення та налаштування програмного забезпечення;
  • перенесення інформації в облікову систему;
  • навчання користувачів роботі у програмі;
  • консультаційна підтримка та допомога з виправленням помилок.

Використовуйте наш досвід та заощаджуйте одночасно, оскільки на час військового стану в Україні та для підтримки медичних КНП компанія «МЕДСТАР СОЛЮШЕНС» пропонує знижку 30% на послуги з впровадження облікової системи, методологічної та технічної підтримки користувачів.

Обирайте якість та швидкість «МЕДСТАР СОЛЮШЕНС» у впровадженні облікової системи у медичних КНП!

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *