Як обрати сервіс для запису до лікаря: що треба знати вже сьогодні

Всі існуючі сервіси запису до лікаря є приватними. Це створює конкурентне середовище та вимагає покращення якості програм кожного дня. Адже кожна IT-компанія робить все можливе, щоб пацієнти обирали саме її сервіс.

Medcard24 – це система для запису до лікаря від харківської компанії «МЕДСТАР СОЛЮШЕНС».  Фахівці компанії постійно здійснюють моніторинг щодо безпеки продуктів «МЕДСТАР» та підвищують рівень їх захисту, завдяки чому жодних витоків персональних та медичних даних з Медичної Інформаційної Системи не зафіксовано.

Важливо знати: усі данні пацієнтів в системі захищені, а усі довідки та отриманні направлення від лікаря надходять безпосередньо до державної центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я. Зі свого боку eHealth обробляє ці данні для надання якісних медичних послуг, покращення медичної галузі та розвитку всіх аспектів сфери охорони здоров’я.

Переходьте за посиланням https://medcard24.net, завантажуйте на мобільний телефон додаток Medcard24, записуйтесь на прийом до лікаря швидко й зручно, а головне – безпечно, та будьте здорові!

Similar Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *