Телемедицина: лікар та пацієнт. Відеоінтерв’ю з Комерційним директором ТОВ “Медстар Солюшенс”

Понад півтора роки тому в нашій країні стартувала медична реформа, один з основних напрямків якої — впровадження електронної системи охорони здоров’я. Трансформація розпочалась зі змін в роботі закладів первинної ланки медицини. Згідно з чинним законодавством, вони мають провести інфоматизацію, тобто — встановити медичну інформаційну систему.

Завдяки МІС, лікувальні установифіксують кількість підписаних декларацій, наданих послуг та іншу інформацію про пацієнтів. Саме на основі цих даних, лікарні отримують фінансування від НСЗУ.

Ще один пріоритетний напрямок в розвитку сфери охорони здоров’я — телемедицина. Поки українські медики все активніше опановують дистанційне лікування, інформаційний простір свідчить про не зовсім правильне розуміння в суспільстві цього виду надання медичної допомоги.

Тому пропонуємо Вашій увазі ексклюзивне інтерв’ю комерційного директора Medstar Solutions LLC Сергія Розумного про особливості української телемедицини, де він чесно, відверто та зрозуміло відповідає на питання стосовно означеної теми, адже наша РІМС “Медстар” – доступна платформа для проведення дистанційних консультацій: https://drive.google.com/file/d/1BM3-GDJCIG3xxVPNm8qgYG15TrLUiuv2/view?usp=sharing

Цікавого перегляду!

Якщо хочете отримувати наші матеріали на електронну пошту, заповніть форму:
[contact-form-7 404 "Не знайдено"]

Similar Posts