Як встигати багато і не втомлюватися

Робити безліч справ, але при цьому не відчувати себе загнаним і втомленим реально. Як це можна зробити:

Привчіть себе планувати справи тижня. Одна людина, керівник великої компанії, ділився: «Почав писати плани – зловив себе на думці, що перестав турбуватися про роботу. На папері все записано, нічого не забуду – чого сіпатися?». Найпростіший спосіб планування: у понеділок перед початком роботи напишіть всі справи, які потрібно зробити на тижні, а потім розділіть їх по днях. З’явилася нова справа – впишіть її відразу в свій список і подумайте, коли ви його виконаєте.

Намагайтеся поєднувати справи так, щоб встигати більше.
Якщо вам, наприклад, потрібно виконати кілька виїзних справ – поєднайте їх в один день.

Складіть картинку дня
План буде працювати тільки тоді, коли ви, як мінімум в уяві, переконаєтеся, що він реалістичний. Уявіть собі, момент, як ви приїхали на роботу, чим займетеся спочатку, ніж пізніше, вистачить вам часу виконати все задумане? Якщо відчуваєте, що справ явно більше ніж часу – переглянете свій графік. План повинен бути реалістичним.

Продумайте регулярний відпочинок
Кілька коротких відпочинків краще, ніж один довгий. Крім вихідних, влаштовуйте собі маленькі відпочинок протягом дня: перерви на обід, прогулянки до метро, короткі десятихвилинні перерви кожну годину роботи. Чергування справ – це теж свого роду відпочинок. Надрукувати статтю, провести переговори, поїхати на пошту за посилкою. Зробили три справи, але втоми немає, тому що всі різні: поки писали статтю – працювала голова, коли розмовляли з клієнтом – підключилися емоції, коли пішли на пошту – працювало тіло.

Займіться спортом
Спортивні заходи – це зовсім не додаткова трата часу. Це – відпочинок, спосіб розвіятися, підняти настрій і придбати бадьорість на найближчий день. Танці, східні єдиноборства, фітнес, зарядка з ранку стануть відмінним доповненням вашого графіком.

Працювати під музику
Майже вся регулярна робота не вимагає граничної уваги і концентрації тоді можна працювати з музикою. Як не дивно, втомлюєшся набагато менше.

Писати довгострокові плани
Чим більше напрямів роботи, тим більш довгостроковими повинні бути плани. Це допоможе уникнути авралу.


Джерело: http://psychologis.com.ua

Similar Posts